OKNA

PCV

DREWNIANE

ALUMINIOWE

DRZWI

ZEWNĘTRZNE

WEWNĘTRZNE

BRAMY

SEGMENTOWE

UCHYLNE

ROLOWANE

ROLETY

ELEWACYJNE

PODTYNKOWE

NADSTAWNE

BUDREM JEST FIRMĄ REMONTOWO-BUDOWLANĄ DZIAŁAJĄCĄ NA POLSKIM RYNKU OD 1998r. OD 2013r.
ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ SPRZEDAŻĄ STOLARKI OTWOROWEJ.

Nasz punkt mieści się w Poddębicach, specjalizujemy się głównie w budowie domów wraz z ich wykończeniem jak również zaopatrzeniem w OKNA, DRZWI, BRAMY itd. Staramy się zapewnić jak najwyższy poziom usług, zatrudniając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i monterską. Posiadamy bogate doświadczenie w doborze materiałów, a także technologi w budownictwie oraz ich zastosowaniu. Nasza firma wyposażona jest w wszelaki sprzęt potrzebny do prowadzenia naszych prac, co pozwala na sprawną pracę i do wywiązania się w terminie realizacji. Na życzenie klienta zapewniamy dostawę wszystkich materiałów budowlanych jak i potrzebnych do remontu. Współpracujemy z producentami sprawdzonym, których marka i renoma zapewniają wysoką jakość usług. Zapraszamy do współpracy.

Pomiar

Decydując się na pomiar mają państwo 100% pewności rzeczowego i sprawnego wykonania usługi. Dzięki temu jesteśmy w stanie racjonalnie ocenić koszty montażu.

Wyceny

Nasza firma zapewnia bezpłatną wycenę i doradztwo dla wszystkich produktów z NASZEJ oferty.

Montaż

Profesjonalny montaż to najmocniejsza strona naszej firmy. Montaż na najwyższym poziomie pozwala na użytkowanie oferowanych przez nas produktów przez wiele lat.

Współpracujemy z

    

Współpracujemy z wieloma znanymi firmami produkującymi okna, dzrwi, parapety, rolety itp. Dzięki temu możemy zapewnić państwu najwyższą jakość produktów.

Kontakt

  • Adres: Poddębice, ul. Przejazd 5A
  • Email: biuro@budrem.org.pl
  • Telefon: 691-644-940