Planujesz remont?

Skontaktuj się z profesjonalistami!

Gwarantujemy

zadowolenie z wykonanych usług

BUDREM jest firmą remontowo-budowlaną działającą na Polskim rynku od 1998r.

Do wymagań każdego klienta podchodziły indywidualnie. Nasza firma specjalizuje się budową domów wraz z ich wykończeniem jak również kompleksowymi remontami. Staramy się zapewnić jak najwyższy poziom usług, zatrudniając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Posiadamy bogate doświadczenie w doborze materiałów, a także technologi w budownictwie oraz ich zastosowaniu. Nasza firma wyposażona jest w wszelaki sprzęt potrzebny do prowadzenia naszych prac, co pozwala na sprawną pracę i do wywiązania się w terminie realizacji. Na życzenie klienta zapewniamy dostawę wszystkich materiałów budowlanych jak i potrzebnych do remontu. Zapraszamy do współpracy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Poddębicach

Usługi budowlane

Usługi remontowe

Remonty pod klucz

W skrócie o ofercie

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zachęcamy do współpracy !

Kontakt

  • Adres: ul Legionów Polskich 37,
    99-220 Wartkowice
  • Email: biuro@budrem.org.pl
  • Telefon: 609-450-934